Přeskočit na obsah

ÚSPĚŠNÉ ZKOUŠKY 02/2023

Oss!
V úterý 14.2.2023 se konaly v tělocvičně ZŠ Vinařice další zkoušky na vyšší kyu, tedy vyšší žákovský stupeň v Karate. Nominováno bylo 14 žáků naší školy a všech 12 zúčastněných zkoušku úspěšně složilo. Pro některé to byla první zkušenost s nějakou zkouškou, jelikož jsou ještě žáky mateřské školy a všechny zkoušky mají teprve před sebou. Ostatní již tuto zkušenost mají  s tím jak postupně tmavne barva jejich pásu, zkoušky jsou obtížnější. Úspěšná zkouška je největší motivací pro naše žáky, jelikož naše škola se neúčastní závodů sportovního Karate. Sebezdokonalování, respekt k ostatním a pomoc slabším jsou hodnoty, které se snažím žákům přiblížit. A také, že snadné cesty nikam nevedou a je-li něco zdarma, těžko si toho můžeme vážit. To je Karate – Do, které cvičíme ve Vinařické škole.
Gratuluji všem úspěšným karatekům a věřím, že jim zkoušky přilejí olej do ohně motivace k dalšímu cvičení!
Fotky si můžete prohlédnou zde:

https://photos.app.goo.gl/WHmdV5xE2kwZzeok8

Oss!

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x