Přeskočit na obsah

Kata Bunkai srdcem pro Danielku

Oss!
Ihned jak jsem se dozvěděl o možnosti pomoci, oslovil jsem rodiče karateků z Vinařic a ti bleskově přispěli více jak 5000,- korunami, které obratem přistály na účtě Danielčiny maminky, takhle si já představuji rychlou pomoc! Moc všem děkuji.
11.2. Jsme vedli seminář pro instruktory z celé ČR v Hradci, oslovil jsem tedy zúčastněné, zda by přispěli a k mému překvapení se vybralo skoro 7000,- a další, kteří se nemohli zúčastnit, poslali peníze na účet. Opět všem moc děkuji!

18.2.2023 se ve Slánské Sokolovně konalo setkání karateků z celé České Republiky, které mělo, krom jiného, hlavní účel pomoci těžce nemocné Danielce z blízkých Vinařic.
Akce s názvem: Bunkai Kata srdcem pro Danielku byla jednou z mnoha podpůrných akcí, které se konají pod záštitou pár jedinců, kteří se rozhodli uspořádat charitativní akci „Srdcem pro Danielku“ tato akce bude vrcholit o víkendu před Velikonocemi 31.3. – 2.4. ve Vinařicích u Kladna, kde Danielka bydlí se svoji maminkou. Součástí této akce bude mnoho aktivit pro děti i dospělé a veškeré vybrané prostředky půjdou na pomoc při rehabilitaci a návratu Danielky do lepšího života.
Ale zpět k akci v Sokolovně. Díky více než přátelským kontaktům Slánských karatistů s japonským mistrem soshi Masaru Miura 9.Dan, se slánský oddíl karate působící již více jak 30 let v sokolovně, může pyšnit hlubokými znalostmi technik a principů, které trenéři pravidelně čerpají na seminářích s tímto mistrem a tak mohou toto učení předávat nejen svým žákům v sokole, ale i instruktorům z celé ČR, kteří mají o toto učení zájem. Proto mě napadlo, že spojím příjemné s ještě příjemnějším, tedy dobrým pocitem z pomoci potřebným, a uspořádám tuto událost. Akce se moc podařila. Nejen že přilákala nové zájemce o tyto principy a techniky z řad karateků, ale navíc se vybralo bez mála 10000,- Kč pro Danielku a to zahřeje i v těchto pošmourných dnech. Děkujeme Sokolu Slaný za poskytnutí prostor a všem, kdo se na této akci podíleli.
Další akce bude opět v Hradci Králové 11.3.2023 budu se těšit z dobrého cvičení pro dobrou věc!

Zde můžete podpořit Danielku:
Srdcem pro Danielku | Donio

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x